Draugiem, vecākiem, atbalstītājiem

Multifunkcionālas zāles izveide

-       Agra Daņiļeviča deju skola
Biedrība "Latvijas jaunatnes radošās iniciatīvas un kultūras projektu atbalsta centrs"

-       Rīga, Lāčplēša iela 106, k-1, LV-1003

 

 

Sveicināti cienījamie vecāki!

Ir iesācies jaunais mācību gads, ar jauniem izaicinājumiem un mērķiem pie kuriem jau aktīvi strādājam, lai tos īstenotu! Ar vienu no tiem vēlējos Jūs iepazīstināt plašāk...

Mūsu mērķis ir rekonstruēt telpu kultūras pasākumu organizēšanai, kas vienlaikus būtu arī atspēriena punkts mūsu dejotājiem un topošajiem talantiem uzstājoties plašākas auditorijas priekšā.

Telpa ir paredzēta ar mobilām sēdvietām, kas ļautu variēt ar vietu skaitu un telpas platību, atkarībā no pasākuma veida. Vietu skaits paredzēts no 100 līdz 400 sēdvietām, līdz ar to zāles  funkcionalitāte sniedz iespēju uzņemt dažāda veida māksliniekus. Pašreiz, multifunkcionālas telpas ar optimālu sēdvietu skaitu ir retums, tādēļ, to uzskatām par lielu priekšrocību. Piedevām šādas telpas realizēšana skolas ēkā būtu ieguvums pašiem, jo:

Pirmkārt, tā būtu priekšroka mūsu audzēkņiem, lai attīstītu savas idejas un uztāšanās pieredzi.

Otrkārt, tā ir lieliska iespēja sastrādāties ar pašmāju un ārzemju māksliniekiem, nodibinot radošus sakarus turpmākai sadarbībai.

Ar atbalsta palīdzību plānojam zāli pabeigt  līdz nākamā gada pavasarim, tādēļ, esat laipni aicināti paši un iesaistīt citus telpas labiekārtošanā!

Būsim priecīgi par jebkuru ieteikumu vai ideju, kas palīdzētu projektu ātrāk un produktīvāk īstenot. Pašreiz, ar audzēkņiem esam noņēmuši zāles balkona betona grīdu un sagatavojuši tā dekoratīvo ārmalu. Tapšanas procesā mums ir ļoti svarīgs Jūsu atbalsts:

 

Aptumšošanas un apgaismošanas sistēmas uzstādīšanā;

Balkona grīdas segumu ieklāšanā;

Akustikas uzlabošanā;

Ventilācijas sistēmas ievilkšanā;

Tehniskā inventāra iegādei;

Kosmētiskā remonta veikšanai;

Skatītāju sēdvietu (izvelkamo tribīņu iegādei);

 

Esam nolēmuši zāli veidot kā interesantu un radošu vidi, lai iedvesmotu un attīstītu jauniešus radošā kvalitātē, stiprinot pašdisciplīnu un atvērtību novitātēm.

Mums vienmēr ir iespējas savu vidi padarīt arvien labāku un kreatīvāku, tādēļ cerot uz Jūsu atbalstu, lai pēc iespējas ātrāk un sekmīgāk mūsu jaunieši realizētu savus sapņus, kas ir ne tikai viņu, bet arī mūsu pozitīvo emociju virzītājspēks.

Vēlot veiksmi un izaugsmi Jūsu biznesā, ceru, ka viss, ko mēs darām - virza jebkuru citu radošu ideju!

Ar cieņu,

Agris Daņiļevičs