Sasniegumi - lepojamies

Agra Daņiļeviča deju skolas sasniegumi:

 

10.01.16. Liels PALDIES dejotājiem no 1Bkl., 5Bkl. un 6.kl. par dalību Labdarības koncertā Latvijas Biedrības namā! Paldies sk.Renātei Dzelmei!

Sveicam sk.Dagmāru Leju pārņemot stafetes kociņu un vadot TDA "VEKTORS"!

2015.g. 4.decembrī Latvijas Nacionālais Kultūras Centrs sadarbībā ar Rīgas Horeogrāfijas Vidusskolu organizēja Latvijas mūzikas un mākslas skolu izglītības programmas „Dejas pamati” audzēkņu prakses skati "Dejotprasme" 
Piedalījās: 1A klase, 2.klase, 5B klase, 6.klase
Sveicam Dzirnu audzēkņus ar 1. pakāpēm! 
Paldies sk.Dagmārai, sk.Renātei, sk.Vitai un sk.Agrim

 

7. novembrī vairāki Dzirnu dejotāji dažādos vecuma posmos piedalījās Hip-hop batlos Lietuvā. 
Lepojamies ar Egiju Urtāni no 5B klases ar iegūto 3. vietu (sk.Renate Dzelme)!
Apsveicam arī Mariannu, Janu un sk.Renāti ar iegūto 4. vietu!

  

24. oktobrī Dzirnas piedalījās Starptaustiskajā skatuves mākslas festivālā "ART MASTERS 2015"

5B. klases meitenes izcīnīja 1. vietu  (sk.Renāte Dzelme)

2. klases meitenes izcīnīja 2. vietu (sk.Vita Bekmane)

 

1.05.2015. Dzirnieši piedalās Starptautiskā deju festivālā "Eurodances 2015". Piedalījās 2A grupa un 4.klases meitenes! Mājās atveda kausus!

Aleksandra no 5.klases ir iekļuvus Ineses Galantes talantu konkursā!
Balsot par Aleksandru no 5.klases var šeit: http://inesesgalantestalanti.lv/users-2015/16277/

15.04.2015. Dzirnas piedalījās "Ghetto Dance Battle"
Piedalījās: bērni no 2A,1.kl.,2.kl.,4.kl. Apsveicam Ralfu Pētersonu, Raulu Vucānu, Paulu Pakalniņu un Gerdu Timrotu ar iekļūšanu batlos, izturot atlases kārtu, kur no 80 dalībniekiem bija atlasīti 16 labākie. Apsveicam Gerdu ar iekļūšanu semi finālā un Raulu ar 3./4. vietas iegūšanu pusfināla batlā!

22.03.2015. Dzirnas piedalās Deju konkursā "TUKUMA KAUSS - 2015!"  
APSVEICAM 2Asag ar godalgoto 1.vietu, Melāniju un Terēzi (6.kl.) ar godalgoto 2.vietu, saņemot personīgas uzslavas no žūrijas locekļiem un 4.klases meitenes ar iegūto 4.vietu!

28.02.2015. Priecājamies par "Dzirnu" dejotāju panākumiem dziedāšanas konkursā "Nāc sadziedāt!", kas notika Stradiņa
universitātes aulā!

Grand Prix solistu grupā no 10-14 gadiem un Elīnas Šimkus simpātiju diplomu ieguvusi Elizabete Lukaševiča.
Grand Prix grupu konkurencē no 10-14 gadiem  ieguvis kvartets "Re, re!", kurā dzied mūsu meitenes Roberta Kumsāre, Elizabete
Bele un Elizabete Lukašēviča.

Jaunākajā vecuma grupā 1.vietu izcīnījuši un Madaras Botmanes, Valtera Pūces, Elīnas Šimkus, Janas Duļevskas simpātiju
diplomus ieguvuši studijas "Tev un man" mazie dziedātāji, viņu vidū mūsējie- Helēna un Lote Ozolas, Roberts Belis, Edvards
Jansons, Marta Brēdiķe, Rūta Lukaševiča.

7.02.2015. Jaundeju konkursā "Mēs un deja" A. Daņiļeviča dejas jau atkal ieguvušas pirmās vietas! Grupas M6 izpildītā deja "Lācīt's kāpa ozolā" atzīta par labāko pirmsskolas vecuma grupā! Savukārt 4.klases izpildītā deja "Blusa" ieguvusi pirmo vietu 5.-6.klašu vecuma grupā!

26.01.2014. Jau par tradīciju kļuvušajā Jaunrades tautas deju skatē lieliskus panākumus jau atkal guvis "Dzirnu" Deju skolas mākslinieciskais vadītājs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs. Valmieras kultūras centrā kopā tika izdejotas vairāk kā 80 jaunradītas dejas. Ar izcilu sniegumu sevi parādīja TDA "Daiļrade", izpildot A. Daņiļeviča deju "Cepurīti mētādams", TDA "Katvari" ar deju "Tū nivīnam nanūlīdžu" un Smiltenes kultūras centra vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs "Ieviņa" ar deju "Gapsis". Ieguldītais darbs un mīlestība pret deju tika novērtēta pat vairāk kā atzinīgi. Visas A. Daņiļeviča dejas saņēma visaugstāko vērtējumu savā grupā (horeogrāfi ar pieredzi) un mājās mūsu horeogrāfs pārbrauca ar trīs 1. vietas dimplomiem.